Свiчка запалювання NGK, LMAR6A-9, 5946, Standart
Ширина зіва ключа: 14 mm Розмір нарізі: M10 x 1,0 Довжина нарізі [мм]: 26.5 комерційне позначення: (5946) Свічка запалювання: Конфігурація з’єднання М4 Траєкторія іскрового розряду [мм]: 3.0 Свічка запалювання: Нікелевий середній електрод Свічка запалювання: 1-масовий електрод Свічка запалювання: із захистом від завад, 5 кОм Свічка запалювання: з пласкою ущільнювальною поверхнею повна упаковка: 10
Ширина зіва ключа: 14 mm Розмір нарізі: M10 x 1,0 Довжина нарізі [мм]: 26.5 комерційне позначення: (5946) Свічка запалювання: Конфігурація з’єднання М4 Траєкторія іскрового розряду [мм]: 3.0 Свічка запалювання: Нікелевий середній електрод Свічка запалювання: 1-масовий електрод Свічка запалювання: із захистом від завад, 5 кОм Свічка запалювання: з пласкою ущільнювальною поверхнею повна упаковка: 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LMAR6A-9 |
| Виробник | NGK |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі | 26.5 мм |
| Розмір нарізі | M10 x 1,0 |
| Свічка запалювання | Конфігурація з’єднання М4, Нікелевий середній електрод, 1-масовий електрод, із захистом від завад, 5 кОм, з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| Ширина зіва ключа | 14 mm |
| комерційне позначення | (5946) |
| повна паковання | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,50 ₴


