
Диск гальмівний передній невентильований Audi A6 C6, A8 D2, A8 D3 94-25р Roadhouse 61154.10
4 387,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 61154.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр [мм]: 360 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 360 Товщина гальмівного диска [мм]: 34 Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 10 Висота [мм]: 59.4 Мін. товщина [мм]: 31 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 13.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61154.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 59.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 360 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.6 кг |
| Діаметр | 360 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Мін. товщина | 31 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 387,50 ₴
