
Диск гальмівний передній невентильований Volvo Xc90 I, S60 I, V70 II 99-15р Roadhouse 6866.10
2 686,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 6866.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Знак відповідності нормам: K.B.A.: 61209 Діаметр [мм]: 316 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 316 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 50.2 Мін. товщина [мм]: 25 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 8.86
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6866.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 50.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.86 кг |
| Діаметр | 316 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 25 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686,50 ₴
