
Диск гальмівний невентильований Mazda 6, Mx-5 III, Premacy, 323 VI 89-14р Starline PB 1424C
1 003,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1424C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Висота [мм]: 40.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 72 Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: Повн. Мін. товщина [мм]: 8 Це відповідає: 08.A112.11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 1424C |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 40.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-5, 6, 323 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
| Це відповідає | 08.A112.11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003,50 ₴





