Зовнішній діаметр [мм]: 280 Кількість отворів: 5 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Висота [мм]: 104.5 Кількість отворів у диску: 5 Діаметр центрування [мм]: 35 Діаметр центрування [мм]: 52.2 Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Тип гальмівного диска: Повн. Кількість зубців кільця ABS: 48 Мін. товщина [мм]: 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3274 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 104.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Кількість зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519 ₴







