
Диск гальмівний передній невентильований Seat Leon II-IV, Altea 01-25р Starline PB 2958
1 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 2958
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 288 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Товщина гальмівного диска [мм]: 25.0 Мін. товщина [мм]: 22.0 Габаритна висота [мм]: 49.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 144 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Мін. товщина [мм]: 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2958 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Внутрішній діаметр | 144 |
| Габаритна висота | 49.9 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴

