
Диск гальмівний задній невентильований Renault Scenic II, Megane II 03-12р Starline PB 3240
3 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3240
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 270 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Мін. товщина [мм]: 9.0 Висота [мм]: 80.7 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 55 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Мін. товщина [мм]: 9 Діаметр фіксатора [мм]: 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3240 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 80.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса |
| Діаметр фіксатора | 25 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴






