
Диск гальмівний задній невентильований Renault Clio IV, Scenic III 08-21р Starline PB 3253
3 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3253
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 260 Товщина гальмівного диска [мм]: 8 Висота [мм]: 86.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 52 Сторона монтажу: Зад Діаметр центрування [мм]: 61.9 Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кришкою заливного патрубка оливи Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гайкою Внутрішній діаметр [мм]: 30 Мін. товщина [мм]: 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3253 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 86.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кришкою заливного патрубка оливи, з кільцем датчика ABS, з гайкою |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 057 ₴







