Зовнішній діаметр [мм]: 226 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Мін. товщина [мм]: 8.0 Висота [мм]: 71.2 Діаметр отвору [мм]: 39.8 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 39.8 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Покриття: змащен. оливою Діаметр фіксатора [мм]: 50.2 Довжина паковання [см]: 23.4 Ширина паковання [см]: 23.4 Висота паковання [см]: 16.6 Мін. товщина [мм]: 8 Вага [кг]: 9.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3121 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 71.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 226 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, 411,412, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Висота паковання | 16.6 см |
| Довжина паковання | 23.4 см |
| Діаметр отвору | 39.8 мм |
| Діаметр фіксатора | 50.2 мм |
| Діаметр центрування | 39.8 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Ширина паковання | 23.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910,50 ₴


