
Диск гальмівний задній невентильований Renault Scenic III, Fluence 08-25р Starline PB 3247
4 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3247
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 274 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Висота [мм]: 86.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 52 Діаметр центрування [мм]: 30 Сторона монтажу: Зад Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Мін. товщина [мм]: 9.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3247 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 86.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Fluence |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 329 ₴




