
Диск гальмівний задній невентильований Citroen Berlingo II, C4 I-II 96-25р Starline PB 3230
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3230
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 268 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Висота [мм]: 73.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 56 Сторона монтажу: Зад Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Мін. товщина [мм]: 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3230 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 73.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Діаметр центрування | 56 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴







