Зовнішній діаметр [мм]: 274 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Висота [мм]: 82.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 62 Діаметр центрування [мм]: 30 Сторона монтажу: Зад Товщина гальмівного диска [мм]: 10.9 Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб / додаткова інформація: з приладдям Мін. товщина [мм]: 9.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3226 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 82.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 043,50 ₴




