
Диск гальмівний задній невентильований Nissan Primastar, Opel Vivaro A 01-25р Starline PB 3244
3 274,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3244
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Товщина гальмівного диска [мм]: 12.0 Висота [мм]: 102.2 Мін. товщина [мм]: 10.0 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 68 Покриття: з лакованим покриттям Сторона монтажу: Зад Діаметр центрування [мм]: 64.5 Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Ø окружності центрів отворів [мм]: 118 Кількість зубців кільця ABS: 48 Внутрішній діаметр [мм]: 35 Мін. товщина [мм]: 10 Діаметр фіксатора [мм]: 35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3244 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 102.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 118 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса |
| Діаметр фіксатора | 35 мм |
| Кількість зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів | 5 |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 274,50 ₴







