
Диск гальмівний невентильований Renault Scenic II, Grand Scenic II 04-09р Starline PB 3243/1
3 436,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3243/1
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 274 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Висота [мм]: 82.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 62 Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Мін. товщина [мм]: 9.5 Діаметр фіксатора [мм]: 30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3243/1 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 82.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса |
| Діаметр фіксатора | 30 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 436,50 ₴





