
Диск гальмівний вентильований Iveco Trakker I-II, Stralis I-II 91-25р Starline PB T-IV11
5 758,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-IV11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 432 Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 139 Кількість отворів: 12 Діаметр центрування [мм]: 210 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Гальмівна система: Knorr SB/SN7 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: без гвинтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-IV11 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 139 мм |
| Зовнішній діаметр | 432 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Knorr SB/SN7 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 210 мм |
| Кількість отворів | 12 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 758,50 ₴







