
Диск гальмівний невентильований VW Transporter, California, T4 90-04р Brembo 08.7288.11
1 753,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.7288.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 40 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Зовнішній діаметр [мм]: 280 Діаметр центрування [мм]: 68 Мін. товщина [мм]: 10 Покриття: з лакованим покриттям Кількість отворів: 5 Тип гальмівного диска: Повн. Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.7288.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,50 ₴

