
Диск гальмівний задній невентильований Chrysler 300c, Dodge Charger VI-VII 04-25р Roadhouse 61270.10
2 557,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61270.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр [мм]: 320 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 320 Товщина гальмівного диска [мм]: 21.8 Діаметр центрування [мм]: 73 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 67 Мін. товщина [мм]: 20.5 Сторона монтажу: Зад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61270.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 67 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 320 мм |
| Діаметр центрування | 73 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 21.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557,50 ₴
