
Диск гальмівний вентильований Nissan Qashqai II, X-trail III 10-25р Starline PB 21689C
1 519,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 21689C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 296 Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Висота [мм]: 43.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 68 Висота [мм]: 44 Покриття: з лакованим покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 21689C |
| Виробник | Starline |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
| Кількість отворів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519,50 ₴






