
Диск гальмівний вентильований Ford, Mazda CX-7, Mpv III, Lincoln Mkx 1 06-25р Brembo 09.B541.11
3 313,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 09.B541.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 57 Покриття: з лакованим покриттям Зовнішній діаметр [мм]: 302 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 18 Мін. товщина [мм]: 16 Діаметр центрування [мм]: 72 Кількість отворів: 5 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.B541.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 57 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, MKX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 16 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 313,50 ₴

