
Диск гальмівний вентильований VW Golf V-VIII, Passat B7-B8, Arteon 03-25р TRW DF4754
3 007,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRW DF4754
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Колір: чорний Зовнішній діаметр [мм]: 310 Висота [мм]: 48.3 Діаметр центрування [мм]: 65 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Мін. товщина [мм]: 20 Кількість отворів: 9 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Розмір нарізі: 15,5 Обробка: з високим вмістом вуглецю Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E190R-02C0185/0588
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4754 |
| Виробник | TRW |
| Кросс-номери | TRW DF4754 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 310 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Eos |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02C0185/0588 |
| Кількість отворів | 9 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 15,5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 007,50 ₴

