
Диск гальмівний задній Jeep Compass II, Renegade, Alfa Romeo Brera 05-25р Starline PB 1660
955,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1660
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 278 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Товщина гальмівного диска [мм]: 12.0 Мін. товщина [мм]: 10.0 Висота [мм]: 43.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 70 Сторона монтажу: Зад Ø окружності центрів отворів [мм]: 110 Тип гальмівного диска: Повн. Внутрішній діаметр [мм]: 139 Мін. товщина [мм]: 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 43.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 139 |
| Діаметр центрування | 70 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955,50 ₴



