- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Напряжение [В]: 12 Емкость аккумулятора [А·час]: 80 Ток холодной прокрутки по EN [A]: 800 Длина мм]: 190 Тип полюсного вывода: 1 Выполнение отбортовки: B13 Аккумулятор: Аккумулятор AGM Оборудование ТС: для ТС с функцией пуска/остановки Оборудование ТС: для ТС с рекуперацией энергии торможения Аккумулятор: После замены систему необходимо закодировать в соответствии с процедурой2 .76
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S5A 110 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 0 092 S5A 110 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ширина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| short code | S5 |
| Ємність акумулятора | 80 мА·год |
| Акумулятор | Акумулятор AGM, Після заміни систему необхідно закодувати відповідно до процедури виробника |
| Вага з наповненням | 22.76 кг |
| Вага (кг) | 22.76 |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| Висота (мм) | 190 |
| Довжина (мм) | 315 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 80 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з функцією пуску/зупинки, для ТЗ з рекуперацією енергії гальмування |
| Пусковий струм за EN | 800 A |
| Пусковий струм (А) | 800 |
| Розташування виводів | 0 |
| Специфікація | passenger car |
| Струм холодного прокручування за EN | 800 A |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Ширина (мм) | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 240 ₴








