- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Аккумулятор: Аккумулятор AGM Оборудование ТС: для ТС с функцией пуска/остановки Оборудование ТС: для ТС с рекуперацией энергии : passenger car Вес с наполнением [кг]: 20.40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S5A 080 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 0 092 S5A 080 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| short code | S5 |
| Акумулятор | Акумулятор AGM, Після заміни систему необхідно закодувати відповідно до процедури виробника |
| Вага з наповненням | 20.40 кг |
| Вага (кг) | 20.4 |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| Висота (мм) | 190 |
| Довжина (мм) | 278 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 70 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з функцією пуску/зупинки, для ТЗ з рекуперацією енергії гальмування |
| Пусковий струм (А) | 760 |
| Розташування виводів | 0 |
| Специфікація | passenger car |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Ширина (мм) | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 011,50 ₴








