- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Зовнішній Диаметр [мм]: 55 Ø випускного отвору [мм]: 8 Висота [мм]: 250.5 Ø впускного отвору [мм]: 36 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.851.00 |
| Виробник | UFI |
| Країна виробник | Італія |
| Види палива | Дизель, Бензин |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 251 мм |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 6, Mini Clubvan, 7-Series, #3, Clubman, D5 |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору | 8 мм |
| Ø впускного отвору | 36 мм |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Сумісність із моделлю | 3, 6, 7-Series, Clubman, D5, Mini Clubvan, X3, X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴

