- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Висота [мм]: 141 Зовнішній Диаметр [мм]: 90 Зовнішній Диаметр 1 [мм]: 94 Зовнішній Диаметр 2 [мм]: 63 Розмір нарізі 2: M 36 X 1,5 Внутрішній Диаметр [мм]: 56 Розмір нарізі 1: 3/4-16 UNF Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.374.00 |
| Виробник | UFI |
| Країна виробник | Італія |
| Види палива | Дизель, Бензин |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Висота | 141 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru, Mazda, Toyota, Ford, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Forester, CRESSIDA, Corolla, Land Cruiser, Corona, Camry, Prado, RAV4, Dyna, Legacy, Liteace, HiAce, Hilux, Hiace, 4Runner, 6, Cressida |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Зовнішній діаметр 1 | 94 |
| Зовнішній діаметр 2 | 63 мм |
| Розмір нарізі 1 | 3/4-16 UNF |
| Розмір нарізі 2 | M 36 X 1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴

