- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Длина [мм]: 277 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Ширина [мм]: 97 Висота [мм]: 60.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.301.00 |
| Виробник | UFI |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Fiat, Ford, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, 500, Linea, Punto, Doblo, 500 C, Fiorino, MiTo, Ypsilon |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,50 ₴

