- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Висота [мм]: 88 Висота [мм]: 88.0 Зовнішній Диаметр [мм]: 151.0 Внутрішній Диаметр 1 [мм]: 75 Внутрішній Диаметр 1 [мм]: 75.0 Внутрішній Диаметр [мм]: 75.0 Диаметр 3 [мм]: 75.0 Диаметр 4 [мм]: 94.0 Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент Вага нетто [г]: 115 Вага нетто [г]: 172 Длина паковання [см]: 15.2 Висота паковання [см]: 15.19 Висота паковання [см]: 15.20 Ширина паковання [см]: 9 Ширина паковання [см]: 8.99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX578 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 88 мм |
| Зовнішній діаметр | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | R 1150, R 850, R 1100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 115, 172 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Внутрішній діаметр 1 | 75 мм |
| Довжина паковання | 15.2 см |
| Діаметр 3 | 75 мм |
| Діаметр 4 | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745,50 ₴




