Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 23 Зовнішній діаметр [мм]: 262 Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 43.9 Мін. товщина [мм]: 21 Діаметр центрування [мм]: 63.5 Вага [кг]: 6 Діаметр центрування [мм]: 64
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61778.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Висота | 43.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 23 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр центрування | 63.5 мм |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 298 ₴

