
Диск гальмівний невентильований Ssangyong Korando, Tivoli, Torres 10-25р Brembo 08.D415.11
4 042,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.D415.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Покриття: з покриттям Діаметр центрування [мм]: 67 Кількість отворів: 5 Обробка: з високим вмістом вуглецю Зовнішній діаметр [мм]: 284 Мін. товщина [мм]: 8.4 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Тип гальмівного диска: Повн. Висота [мм]: 58 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.D415.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | XLV, Korando, Tivoli |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 042,50 ₴
