
Диск гальмівний передній невентильований Volvo C70 I, 850, V70 I, S70 90-07р Brembo 09.5568.21
2 728,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.5568.21
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Покриття: з лакованим покриттям Зовнішній діаметр [мм]: 280 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Висота [мм]: 50 Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 23 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу Момент затягування [Нм]: 110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.5568.21 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, V70, S70, XC70, 850, 940, C70, V90 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 110 Нм |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 728,50 ₴

