
Диск гальмівний вентильований Kia Picanto I-II, Hyundai I10 I-II 04-25р TRW DF4458
1 966,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRW DF4458
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 241 Товщина гальмівного диска [мм]: 18 Діаметр центрування [мм]: 62 Висота [мм]: 49 Кількість отворів: 4 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Мін. товщина [мм]: 16 Розмір нарізі: 12,6 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям Обробка: з високим вмістом вуглецю Знак відповідності нормам: E190R-02 C0176/0617
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TRW DF4458 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 241 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, i10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02 C0176/0617 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 16 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 12,6 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966,50 ₴

