
Диск гальмівний невентильований Subaru Impreza, Legacy V, Forester III 07-25р TRW DF6306
2 274 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRW DF6306
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 286 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Мін. товщина [мм]: 8.5 Діаметр центрування [мм]: 58 Висота [мм]: 61.7 Кількість отворів: 5 Розмір нарізі: 13 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Колір: чорний Діаметр барабану [мм]: 190 Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E190R-02C0204/0523
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6306 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 61.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 286 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр барабану | 190 мм |
| Діаметр центрування | 58 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02C0204/0523 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.5 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 13 |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 274 ₴

