
Диск гальмівний передній невентильований Renault Kangoo III 07-25р Starline PB 4504C
1 405,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4504C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 24 Висота [мм]: 44 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 68 Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Ø окружності центрів отворів [мм]: 114.3 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Вага нетто [кг]: 6.68 Мін. товщина [мм]: 21.8 Це відповідає: BS 9842
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4504C |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Duster, Scenic, Megane, Fluence |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114.3 мм |
| Вага нетто | 6.68 |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина | 21.8 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| Це відповідає | BS 9842 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405,50 ₴





