
Диск гальмівний передній невентильований Audi A3, Q2, VW Caddy III-V 01-25р Starline PB 2958C
1 783,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2958C
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 288 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Товщина гальмівного диска [мм]: 25.0 Мін. товщина [мм]: 22.0 Габаритна висота [мм]: 49.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Висота [мм]: 49.9 Сторона монтажу: Перед Покриття: з лакованим покриттям Покриття: з покриттям Тип гальмівного диска: з вентиляцією Схема розточування / кількість отворів: 5/10 Внутрішній діаметр [мм]: 144 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Діаметр отвору [мм]: 15.3 Мін. товщина [мм]: 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2958C |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 49.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Внутрішній діаметр | 144 |
| Габаритна висота | 49.9 мм |
| Діаметр отвору | 15.3 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Покриття | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/10 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783,50 ₴



