
Диск гальмівний задній невентильований Renault Vel Satis, Espace IV 02-15р Starline PB 3227
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3227
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 300 Товщина гальмівного диска [мм]: 11 Товщина гальмівного диска [мм]: 11.0 Висота [мм]: 84.7 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 62 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з вбудованим підшипником колеса Ø окружності центрів отворів [мм]: 108 Знак відповідності нормам: E1 90R-02C0444/2509 Мін. товщина [мм]: 9.5 Діаметр фіксатора [мм]: 30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3227 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 84.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 108 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса |
| Діаметр фіксатора | 30 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0444/2509 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9.5 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴


