
Диск гальмівний передній невентильований Opel Meriva A, Astra H, Combo 00-25р Starline PB 2980
1 357,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2980
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Висота [мм]: 42 Кількість отворів: 6 Діаметр центрування [мм]: 60 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Покриття: змащен. оливою Мін. товщина [мм]: 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2980 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Meriva, Combo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.18 кг |
| Діаметр отвору | 60 мм |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Знак відповідності нормам | R90 Homologated |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357,50 ₴

