
Диск гальмівний задній невентильований Honda Civic VIII-IX 05-16р Starline PB 1697
706,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1697
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 260 Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Товщина гальмівного диска [мм]: 9.0 Мін. товщина [мм]: 8.0 Висота [мм]: 42.2 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Мін. товщина [мм]: 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 1697 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 42.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706,50 ₴



