- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20.47.710 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 85 мм |
| Розмір конуса | 15.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, Kuga, Focus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр точок кріплення | 10.5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Сторона монтажу | знизу, Перед, Передня вісь праворуч, Передня вісь ліворуч |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


