
Диск гальмівний передній невентильований Skoda Octavia II, Yeti 03-19р Starline PB 2957
1 197 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 2957
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 280 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Товщина гальмівного диска [мм]: 22.0 Мін. товщина [мм]: 19.0 Габаритна висота [мм]: 49.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Сторона монтажу: Перед Схема розточування / кількість отворів: 5+5 Габаритна висота [мм]: 49.6 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Внутрішній діаметр [мм]: 144 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Висота [мм]: 49.9 Мін. товщина [мм]: 19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2957 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 49.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Внутрішній діаметр | 144 |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5+5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴

