
Диск гальмівний передній невентильований Nissan Nv400, Interstar 10-25р Starline PB 4552
2 262 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4552
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 302 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Висота [мм]: 70 Висота [мм]: 69.9 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 90 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Покриття: з лакованим покриттям Діаметра отвору до [мм]: 17.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 130 Мін. товщина [мм]: 24.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4552 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 130 мм |
| Діаметр центрування | 90 мм |
| Діаметра отвору до | 17.5 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 24.5 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 262 ₴



