Зовнішній діаметр [мм]: 300 Товщина гальмівного диска [мм]: 20 Висота [мм]: 66.4 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 75 Тип гальмівного диска: зі внутрішньою вентиляцією Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 18.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 20357 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 66.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 18.4 мм |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,50 ₴




