
Диск гальмівний передній невентильований Peugeot 308 I-II, 408 I 04-25р Starline PB 4015
1 582,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 4015
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Зовнішній діаметр [мм]: 302 Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Висота [мм]: 34.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 66 Висота [мм]: 34 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 4015 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, 208, C4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,50 ₴





