
Диск гальмівний вентильований Mercedes B-class, Cla, Gla, A-class, Infiniti Q30 11-25р TRW DF6501
3 093 ₴
- Немає в наявності
- Код: DF6501
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: з вентиляцією Кількість отворів: 5 Зовнішній діаметр [мм]: 295 Діаметр центрування [мм]: 67 Висота [мм]: 51.1 Товщина гальмівного диска [мм]: 28 Мін. товщина [мм]: 25.4 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям Знак відповідності нормам: E1 90R-02 C0176/0133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6501 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 51.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, GLA-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0176/0133 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 25.4 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 093 ₴

