
Диск гальмівний задній невентильований перфорований Skoda Fabia I-IV 95-25р Starline PB 1243S
787,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1243S
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 230 Зовнішній діаметр [мм]: 232 Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Товщина гальмівного диска [мм]: 9.0 Мін. товщина [мм]: 7.0 Габаритна висота [мм]: 40.6 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 65 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Тип гальмівного диска: Повн. Тип гальмівного диска: шліцовано/перфоровано Внутрішній діаметр [мм]: 126 Висота [мм]: 40.6 Діаметр отвору [мм]: 15.6 Мін. товщина [мм]: 7 комерційне позначення: SPORT Сторона монтажу: Зад Наявний код MAPP:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 1243S |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 40.6 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 126 |
| Габаритна висота | 40.6 мм |
| Діаметр отвору | 15.6 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн., шліцовано/перфоровано |
| комерційне позначення | SPORT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787,50 ₴


