- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30 78 0019 |
| Виробник | Swag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.306 кг |
| Діаметр точок кріплення | 8.5 мм |
| Сторона монтажу | знизу, Передня вісь ліворуч, Передня вісь праворуч |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,50 ₴



