
Диск гальмівний задній невентильований Mitsubishi Grandis 03-11р Roadhouse 6997.00
2 053,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6997.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Знак відповідності нормам: K.B.A.: 61210 Діаметр [мм]: 302 Тип гальмівного диска: Повн. Зовнішній діаметр [мм]: 302 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Діаметр центрування [мм]: 69 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 58.7 Мін. товщина [мм]: 8.4 Сторона монтажу: Зад Вага [кг]: 5.54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6997 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 58.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.54 кг |
| Діаметр | 302 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 8.4 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 053,50 ₴
