Зовнішній діаметр [мм]: 280 Висота [мм]: 46.1 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 68 Покриття: змащен. оливою Обробка: з високим вмістом вуглецю Діаметра отвору до [мм]: 15.3 Товщина гальмівного диска [мм]: 13 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Кількість отворів: 5 Мін. товщина [мм]: 11 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 615 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 13 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471,50 ₴





