Зовнішній діаметр [мм]: 302 Висота [мм]: 49.1 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 9 Покриття: з лакованим покриттям Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Діаметра отвору до [мм]: 15.3 Товщина гальмівного диска [мм]: 11.9 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Мін. товщина [мм]: 10 відповідає вимогам стандарту ЕКЄ: ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 257 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 49.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Діаметра отвору до | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 9 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11.9 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴





