
Диск гальмівний передній невентильований Audi 80 B4, Coupe B3 80-00р Roadhouse 6177.10
1 620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6177.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Знак відповідності нормам: K.B.A.: 61209 Діаметр [мм]: 256 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Зовнішній діаметр [мм]: 256 Товщина гальмівного диска [мм]: 22 Діаметр центрування [мм]: 68 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 56.2 Мін. товщина [мм]: 20 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 5.25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6177.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 56.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.25 кг |
| Діаметр | 256 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴
