
Колодки гальмівні дискові передні комплект Bmw 6, 5, 7, Rolls Royce Phantom VII 01-17р Brembo P06 047
3 642 ₴
- Готово до відправки
- Код: P 06 047
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 047 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 79 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, 6, 7-Series |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Teves |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня, з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 23791, 23792 |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
| Це відповідає | 2379101 - (23791 20.8 05-T4136) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 642 ₴

